Programator PHP

Docte Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Troubleshoot, testare si mentenanta a software-ului principal si a bazei de date pentru a asigura o optimizare si o functionalitate puternica

- Să dezvolte aplicații web conform cerințelor

- Să respecte termenele stabilite

- Urmeaza cele mai bune practici din industrie

- Dezvolta si implementeaza caracteristici noi in asa fel incat sa fie integrabile in proiect

CERINTE

Avem nevoie de un candidat care este dedicat meseriei sale si pasionat de domeniu.

Vei face parte dintr-o echipa creativa, responsabila de toate aspectele dezvoltarii de la specificatiile initiale, dezvoltare, testare si lansare.

Cerințe:

- Experiență minim 1 an în dezvoltarea de aplicații web folosind următoarele tehnologii:

o HTML

o PHP

o MySql

o un framework PHP (preferabil Zend)

o un framework javascript (preferabil jQuery)

- Capacitatea de a lucra în echipa

- Fluent în engleză

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, negociat la angajare

- Bonusuri la îndeplinirea obiectivelor

- Program de lucru flexibil

- Angajament pe termen lung într-un proiect cu succes garantat

Intr-o lume in care oamenii si organizatiile au o viziune simplista si statica, dorim sa promovam o imagine complexa si cuprinzatoare a ceea ce inseamna 'fuziunea intre oameni si companii'.
Organizatiile de masa sunt din ce in ce mai axate pe mecanizare si pe standardizarea oamenilor, aspecte care conduc la disparitia caracteristicilor individuale. In contrast, punem accentul pe puterile intelectuale si spirituale ale omului.

Noi credem în Organizatiile cu un suflet!

Noi credem in Oameni!

​Ne dorim sa avem o noua abordare pe piata recrutarii.
Ofertele noastre sunt adaptate la cele mai recente tendinte de evolutie ale pieței. Consultantii nostri lucreaza cu pasiune si din pasiune.

Cautam intotdeauna solutii intelepte pentru a crea 'Fuziunea intre Oameni si Companii'.

Suntem implicati, creativi, flexibili si motivati de a finaliza cu succes orice proiect!

www.docte.ro