Programator .NET, SQL Server 2008

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati specifice de programare, testare, elaborare documentatie, comunicare cu anumiti utilizatori.
Intocmeste diverse rapoarte si situatii.
Colecteaza, analizeaza si sintetizeaza informatiile necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
Participa la luarea deciziilor pentru dezvoltarea activitatii firmei.
Asigura legatura intre echipa de programare, cea de suport si agentii din teritoriu.
Transmite sarcini si decizii catre departamentele firmei.
Mentine un flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient.
Asigura legatura cu partenerii firmei.

CERINTE

Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari.
Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
Experienta de minim 5 ani pe un post similar.
Cunoasterea avansata a SQL Server 2008, .NET.
Bune abilitati de comunicare la nivel managerial, capacitate de organizare si planificare.
Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta.

WinSoft Group este specializat in programe de gestiune si management al stocurilor. Avem 7 ani de experienta si reprezentati in fiecare judet al tarii. Programele noastre sunt usor de utilizat, stabile si moderne. Misiunea noastra este sa adaptam programele la nevoile de gestiune ale clientilor si sa oferim servicii de calitate post vanzare.
Avem solutii licentiate in utilizarea codurilor de bare, emiterea de etichete cu preturi si coduri de bare, inventar la raft cu terminale portabile. Programele noastre comunica cu toate modele de case de marcat, permit emiterea facturilor si chitantelor la imprimanta, tiparirea NIR-urilor, exportul electronic in programele de contabilitate.
Am integrat solutii moderne de comunicare si control de la distanta. Avem module securizate de e-gestiune, e-comenzi, e-pontaj si e-control.
Produsele noastre, experienta acumulata, numarul de agenti, numarul de clienti, cifra de afaceri si acoperirea nationala ne recomanda in relatia cu dumneavoastra.