Programator .Net + Microsoft SQL Server, ASP.NET

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Creare de module complete (specificatii, interfata, cod) in C# cu baze de date Microsoft SQL Server;
o Creare cod SQL si design rapoarte Crystal Reports;
o Testare module nou create sau deja existente, si corectia erorilor descoperite;
o Optimizare algoritmi si proceduri acolo unde este cazul;
o Adaptarea aplicatiilor existente la cerintele clientului;
o Scrierea de documentatii “help” pentru dezvoltarile

CERINTE

o Studii superioare absolvite obligatorii.
o Experienta programare C# .NetFramework 3.
o Experienta programare MS SQL 2008
o Minim 3 ani experienta profesionala in dezvoltarea solutiilor software folosind C# si SQL Server;
o Gandire analitica, bune cunostinte de programare algoritmica, OOP;
o Cunostinte bune de limba engleza;
o Abilitati reale de comunicare;
o Capacitate de organizare si incadrare in termene, seriozitate, integrare si lucru in echipa;
o Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
o Perseverenta, responsabilitate, rapiditate in gandire.
Constituie avantaj: Experienta programare .Net Framework 4

BENEFICII OFERITE

o Salariu atractiv;
o Program de lucru flexibil;
o Bonusuri bazate pe performanta;
o Bonuri de masa;
o Bonuri cadou de sarbatori;
o Telefon de serviciu;
o Oportunitati de dezvoltare a carierei, traininguri si certificari Microsoft;
o Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.

Proiectare si dezvoltare de solutii software in domeniul medical.
Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate.
Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 60 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware.
Motto-ul nostru, “Impreuna mereu”, se adreseaza atat angajatilor Setrio Soft cat si colaboratorilor nostri.
Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara.
Valorile noastre sunt: seriozitatea, daruirea, profesionalismul, respectul fata de client.