Programator .NET - Divizia SISAD

SOFTWIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta aplicatii, conform specificatiilor tehnice

- investigheaza erorile tehnice / functionale si genereaza solutii adecvate

- documenteaza codul scris

- participa in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei

CERINTE

- experienta de lucru minim 2 ani ; implicare in minim 2 proiecte de complexitate medie;

- experienta de lucru C#.Net, ASP.Net, SQL minim 1 an;

- absolvent sau student la o facultate cu profil informatic sau matematic (Automatica, Matematica, Cibernetica);

- cunostinte medii de MS Sql Server;

- cunostinte medii de .NET Framework: C#, ASP.NET, user & custom controls, windows forms, XML Web Services, HTML, JScript;

- cunostinte de algoritmi, structuri de date si OOP;

- constituie un avantaj cunoasterea: UML, XML,
XSLT, .Net Remoting

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv (functie de nivelul de competenta si performanta) si posibilitati de dezvoltare intr-o companie puternica

- bonusuri pe proiecte, in functie de criteriile de performanta

- dezvoltarea carierei si training specific; posibilitatea de obtinere a certificarilor Microsoft sustinute financiar de companie

- teambuilding-uri inter si intradepartamentale

- posibilitatea afirmarii intr-o echipa de profesionisti

SOFTWIN este o companie româneasca cu capital privat orientata catre furnizarea de solutii si servicii software. Departamente: Dezvoltare Software, eCRM, Structurare de Continut, AntiVirus si Securitate date.