PROGRAMATOR .NET COGITO 3

SBsol

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza, proiectare, dezvoltare pentru framework COGITO3;
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software;
- Investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate;
- Documentarea codului scris;
- Participarea in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei.

CERINTE

- 2 ani experienta in proiecte care implica folosirea tehnologiei .Net;
- Cunostinte foarte bune VB NET si/sau C#;
- Cunostinte de SQL Server;
- Excelenta stapanire a conceptelor object oriented si relational;
- Abilitati de comunicare orala si in scris, lucru in echipa;

Constituie avantaje:
- Cunostinte XML, Web Services, ADO.NET;
- Cunoasterea de metodologii de dezvoltare software.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Bonusuri in functie de realizari;
Excelente oportunitati de dezvoltare (training initial si traininguri periodice);
Oportunitatea de a se alatura unui mediu de lucru performant.

DESCRIEREA FIRMEI

Sbsol este un leader in domeniul furnizǎrii de servicii IT.
Sbsol reuneste sub aceeşi ¿ umbrelǎ ¿ un grup de 4 firme cu specific de servicii IT : Standard Business, SoftBIZ, SolVision si WinSol.
Asocierea celor patru firme formeaza o echipa de peste 100 specialisti, care oferǎ un pachet diversificat de solutii IT : consultanţǎ pentru organizarea fluxurilor de business ale companiei, consultanta pentru implementari ERP si CRM, mentenanta software şi hardware, dezvoltare web şi software customizat, instalare si adminstrare retele, hosting baze de date si site-uri web.
Serviciile oferite pot fi integrate in pachete complexe de solutii ¿ la cheie ¿, care se implementeaza dupa o analiza atenta a obiectivelor si cerintelor de nivel inalt ale Clientului.