Programator .NET - Bucuresti

KEPLER - ROMINFO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participare la definirea arhitecturii
- Propunere de solutii tehnice
- Redactare de specificatii tehnice
- Creare rapoarte
- Codare
- Testare unitara

CERINTE

- Structuri de date, OOP
- SQL language
- C# .NET
- Crystal Reports
- WebServices
- Oracle, PL/SQL
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Recunoasterea valorii profesionale prin:
- Bonusuri semnificative in functie de rezultate.
- Plan de cariera pe care-l construim impreuna.
- Asigurare training pe tehnologii de ultima generatie si pe management de proiect, precum si finantarea certificarilor.
- Proiecte internationale pentru companii din FORTUNE 500.

KEPLER-ROMINFO a fost fondata in 1995, avand in prezent clienti in America de Nord, Europa si Asia, 250 de angajati si o rata de crestere de peste 25% in 2005. KEPLER-ROMINFO este astazi una dintre principalele companii de consultanta si servicii software din Europa de Est. KEPLER-ROMINFO are o prezenta multinationala, dispunand de centre de dezvoltare si de birouri de reprezentare in Romania (Bucuresti, Pitesti, Craiova), Europa de Vest si Asia de Sud-Est. KEPLER-ROMINFO este compania romaneasca cu cei mai multi Manageri de Proiect certificati de prestigiosul institutul american PMI si este prima societate de servicii software din Romania certificata ISO9001 de catre o companie de audit internationala (din 1997).