Programator .NET / ASP.NET

BELER SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de aplicatii .NET (desktop/web)
Implicare in faza de analiza si studiu.

CERINTE

Sa ai cunostinte solide OOP
Minim 3 ani experienta in .Net, C#, ASP.Net
Cunostinte SQL / RDBMS
Sa fii absolvent al unei facultati cu profil IT
Bune cunostinte de limba franceza.

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial competitiv (bazat pe competenta si rezultate)
* Tichete de masa
* Asigurare medicala privata
* Certificari Microsoft platite de firma
* Mediu de lucru placut, dinamic si stimulativ
* Posibile misiuni in Franta pe termen scurt si mediu
* Dezvoltarea carierei intr-o echipa de profesionisti !

BELER SOFT este o companie Franco - Romana ce furnizeaza la un standard inalt, servicii si solutii de analiza,
design si implementare software.
Compania noastra este partenerul roman al liderului european de aplicatii bancare, si dezvolta de 14 ani software profesional
intr-o mare varietate de domenii :

- banci / finante
- administrare (e-government)
- gestiune comerciala
- sanatate
- media ...

Tehnologii : Microsoft .Net Unix / Java.