Programator .NET

Online Communication Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltare de software .NET/ASP.NET/C++, pe o gama larga de aplicatii: multimedia, document management, business management, web development, networking etc.
-Membrii echipei care se afirma din punct de vedere tehnic si uman au perspectiva de a evolua catre niveluri superioare in cadrul companiei.

- Absolvent de facultate pe profil IT sau inrudit;
- Disponibilitate mare de a invata lucruri noi;
- Capacitate de comunicare, de lucru in echipa;
- Responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale;
- Dorinta de a evolua spre un nivel foarte bun al cunostintelor si capacitatilor de programator.

CERINTE

- Ceritificari Microsoft
- Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date, OOP;
- Cunostinte C++, cel putin nivel mediu;
- Cunostinte de limba engleza, cel putin nivel mediu.
- Cunostinte de .NET framework sau ASP.NET.

Urmatoarele cerinte reprezinta un plus:
- Cunostinte Microsoft Dynamic CRM sau Sharepoint 2007/2010
- Experienta practica in scrierea aplicatiilor Windows;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial foarte atractiv
-Participarea la training-uri pe o mare varietate de tehnologii, in vederea acoperirii unei game largi de proiecte dezvoltate in echipa.
-Proiecte si tehnologii diverse, care faciliteaza acumularea de cunostinte in multe directii;

Oferim clientilor nostri o gama completa de servicii online. De la web design, dezvoltare web, dezvoltare software la comanda, branding, identitate de brand, strategie si planning, promovare online, SEO, SEM, SMM la productie de publicatii online, publicitate si new media. Liga Group este o agentie digitala full-service care va ofera toata gama de servicii necesare pentru creeare unei prezente online puternice si recunoscute.