Programator .NET – Sistem integrat management presa/media

TOTALSOFT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta si intretine un Sistem integrat pentru managementul presei in tehnologie Microsoft .NET
- Analizeaza cerintele primite de la Business Analyst
- Elaboreaza si implementeaza solutiile tehnice
- Respecta metodologia de dezvoltare si directiile tehnice din cadrul companiei

CERINTE

- Experienta minim 1 an
- Cunostinte solide OOP
- Cunoastere aprofundata C# (minim 2 ani experienta)
- Cunoastere aprofundata SQL Server (TSQL) (minim 2 ani experienta)
Constituie un avantaj:
- Cunostinte generale Crystal Reports
- Cunostinte generale UML
- Limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide
- Pachet salarial motivant

TotalSoft a luat fiinta in anul 1994 la initiativa a 6 specialisti din domeniul IT ajungand astazi, la aproape 12 ani de la lansare, o companie-lider maturacu o echipa ce numara peste 200 de angajati cu o excelenta experienta.
Angajamentul si asumarea responsabilitatii de catre intrega echipa TotalSoft, precum si impunerea profesionalismului ca valoare de baza, au contribuit la ascensiunea accelerata a companiei pe piata. Numarul mare de clienti si fidelitatea acestora pe termen lung sunt rezultatul respectarii fara compromisuri a misiunii companiei si a muncii sustinute a intregii echipe.
Suntem cel mai important furnizor de solutii software pentru sectorul privat din Romania. Principalele produse sunt destinate: gestionarii intregii activitati a unei organizatii (ERP), managementului resurselor umane si salarizarii, project managementului, managementului activitatii medicale si a activitatii de distributie in domeniul farmaceutic etc.
Suntem compania care a adus managementul de proiect in Romania prin sistemul Primavera si, tot noi, am dezvotat primului sistem de e-procuremment din Romania
Daca esti un bun profesionist si vrei sa lucrezi in TotalSoft, unde spiritul de inovatie si competenta sunt valorile cele mai importante, APLICA ACUM!