Programator .NET

GRUP PENTALOG

Job expirat

RESPONSABILITATI

- In cadrul proiectelor sale internationale, Grupul Pentalog recruteaza programatori .NET pentru Franta.

CERINTE

- Candidatul ideal este francofon, cu o experienta de cel putin 3 ani in programarea .NET pentru aplicatii de gestiune (tip portal) si o buna cunoastere a bazelor de date.
- Limbaje : .NET (ADO.NET, ASP.NET, WebServices, Remoting, Windows Forms), C#, VB.NET, Visual Studio 6.0 / NET, Javascript, HTML.
- Baze de date : Oracle, SQL.
- Durata misiunilor este de minim 1 an de zile.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, inclusiv prime de reusita,
- Training.

Business Unit al grupului francez PENTALOG, unul din liderii europeni in servicii de inginerie informatica si dezvoltare de programe software cu o ridicata valoare adaugata, pe piata internationala. Beneficiind de stabilitatea unui grup international, avand o politica de management modern si o gestiune de proiect la standarde europene, societatea noastra este implicata in proiecte de anvergura pentru mari grupuri internationale.
Grupul are filiale in Franta (Orléans, Paris si Bordeaux), in Romania (Bucuresti si Brasov) si in Republica Moldova (Chisinau) si dispune de o echipa de 100 de persoane.