Programator .NET

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software
Investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate
Documentarea codului scris
Participarea in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei

CERINTE

Studii superioare tehnice
2 ani experienta in proiecte care implica folosirea tehnologiei .NET
Cunostinte avansate VB NET si/sau C#
Cunostinte de SQL Server
Excelenta stapanire a conceptelor object oriented si relational
Abilitati de comunicare orala si scris
Abilitati de lucru in echipa
Constituie avantaj:
Cunostinte XML, Web Services, ADO.NET
Cunoasterea de metodologii de dezvoltare software

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru si salariu motivante
Bonuri de masa si o masa pe zi
O instruire pe an
Crestere salariala neta cu 50 euro pentru fiecare certificare Microsoft obtinuta ulterior angajarii in cadrul grupului
Posibilitatea de crestere si dezvoltare in cadrul unei echipe de 230 de specialisti

Business IQ recruteaza programatori pentru divizia de IT a RTC Holding.

Divizia IT a RTC Holding, Sistec-SBsol, reuneste o echipa de peste 230 de specialisti, cu experienta de business si IT, oferind un pachet complex si complet de solutii si servicii IT pentru afaceri: consultanta de Business, Solutii
Software, Infrastructura Hardware, Service si Mentenanta.

Serviciile pot fi integrate in pachete complexe de solutii software si de infrastructura ¿la cheie¿, care se implementeaza dupa o analiza atenta a obiectivelor si exigentelor clientului. Cu sediul in Bucuresti si un centru
regional la Cluj, Sistec-SBsol are arie de acoperire nationala, prin filialele din principalele orase ale tarii.

Principalele parteneriate: Microsoft Gold Certified Partner, HP Prefferd Partner, SAP, IBM, Abas Software Germania, CAS Software Germania, Infomatix Ungaria, Fujitsu Siemens, Delta, Planet, Molex, Supermicro.