Programator .Net

Acceda Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectarea si dezvoltarea de platforme software complexe .

CERINTE

- cunostinte bune de proiectare si programare orientata obiect;
- cunoasterea in profunzime a platformei .Net si a limbajului C#;
- experienta in dezvoltarea aplicatiilor Windows folosind tehnologia Windows Forms; cunostintele de Windows Presentation Foundation constituie un avantaj;
- cunostinte de dezvoltare servicii web;
- experienta in proiectarea si exploatarea bazelor de date relationale (in special SQL Server / ORACLE);

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant si bonusuri in functie de performanta;
- lucrul cu tehnologii de ultima ora in cadrul unor proiecte complexe si stabile;
- posibilitate de promovare in functie de dorintele si aptitudinile canditatului;
- suport din partea companiei pentru participarea la cursuri si obtinerea de certificari.

DESCRIEREA FIRMEI

• Un salariu excelent

• Training si oportunitati de formare profesionala

• O locatie / un program de lucru convenabile

• O echipa si un mediu de lucru in care sa va simtiti bine

• Posibilitati de avansare pe scara ierarhica

• Un management matur

Va rugam sa adaugati si alte lucruri care va determina sa va simtiti motivat la locul de munca si sa ni le faceti cunoscute.
Noi vom face o potrivire intre ceea ce doriti dumneavoastra si ceea ce pot oferi firmele IT & C care apeleaza la noi. Fiecare dintre noi isi are locul sau … doar ca trebuie cautat locul potrivit!

Acceda Consulting este o firma de recrutare si selectie de forta de munca specializata in plasarea de personal IT & C.
Asteptam candidatura dumneavoastra pentru un post/job din domeniul IT & C (loc de munca de entry level, middle level, expert, manager). In acest scop va rugam sa trimiteti un CV detaliat la adresa de e-mail: office@acceda.ro, fax: 031.816.71.26.

www.acceda.ro