PROGRAMATOR .NET

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza PROGRAMATOR .NET pentru clientul sau - companie multinationala lider in domeniul consultantei si al outsourcing-ului.

Responsabilitati:
- Analiza, dezvoltarea, optimizarea, realizarea si validarea aplicatiilor in baza documentelor de specificatii si design;
- Participarea in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei
- Investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate;
- Redactarea documentatiilor aferente;
- Mentenanta evolutiva si corectarea aplicatiilor existente;
- Respectarea estimarilor si termenelor anuntate.

CERINTE

- Absolvent sau student in an terminal la o facultate de profil;
- Experienta si cunostinte avansate .NET;
- Cunostinte Oracle/SQL Server reprezinta un avantaj;
- Limba engleza nivel avansat;
- Limba franceza reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, cu posibilitati de crestere;
- Programe specializate de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru la standarde internationale;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei si de avansare.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.