Programator .NET

KEPLER-ROMINFO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participare la definirea arhitecturii
- Propunere de solu¿ii tehnice
- Redactare de specifica¿ii tehnice
- Codare
- Testare unitar¿

CERINTE

- Experienta de minim 2 – 3 ani de programare in platforma NET
- Cunostinte SQL
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

Reprezinta un plus:
- Experienta in implementare de CRM

BENEFICII OFERITE

- Recunoasterea valorii profesionale prin:
- Bonusuri semnificative în func¿ie de rezultate.
- Plan de cariera pe care-l construim impreuna.
- Asigurare training pe tehnologii de ultima generatie si pe management de proiect, precum si finantarea certificarilor.
- Proiecte internationale pentru companii din FORTUNE 500.

KEPLER-ROMINFO a fost fondat¿ în 1995, având în prezent clien¿i în America de Nord, Europa ¿i Asia, 250 de angaja¿i ¿i o rat¿ de cre¿tere de peste 25% în 2005.

KEPLER-ROMINFO este ast¿zi una dintre principalele companii de consultan¿¿ ¿i servicii software din Europa de Est.

KEPLER-ROMINFO a fost nominalizat¿ în Top 100 mondial al celor mai inovatoare companii de servicii IT ¿i Top 10 al companiilor din Europa de Est, realizate de prestigioasa publica¿ie CMP Media’s Global Services Magazine.

KEPLER-ROMINFO are o prezen¿¿ multina¿ional¿, dispunând de centre de dezvoltare ¿i de birouri de reprezentare în România (Bucure¿ti, Pite¿ti, Craiova), Europa de Vest ¿i Asia de Sud-Est.

KEPLER-ROMINFO este compania româneasc¿ cu cei mai mul¿i Manageri de Proiect certifica¿i de prestigiosul institutul american PMI ¿i este prima societate de servicii software din România certificat¿ ISO9001 de c¿tre o companie de audit interna¿ional¿ (din 1997).