Programator .net

BLACK DESIGN S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Membra a departamentului de Dezvoltare, aceasta persoana are ca principale atributii:
- Dezvoltarea de functionalitati in baza cerintelor;
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software;
- Investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate;
- Documentarea codului scris;
- Participarea in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei;

CERINTE

- Windows, webservice in .net 2003 - 2005 cu MSSqlServer 2000 - 2005;
- C#, asp.net (.netframework), xml, dhtml, ajax, VBnet,;
- MSSqlServer 2000 - 2005, Proceduri Stocate

BENEFICII OFERITE

- lucru diversificat in cadrul unui colectiv tinar;
- mediu de lucru international;
- salarizare motivanta precum si posibilitati de dezvoltare;
- bonusuri per proiect in concordanta cu contributiile si performante inregistrate;
- oportunitatea de dezvoltare a carierei profesionale intr-un ambient dinamic;
- tichete de masa;
- asigurarea medicala intr-o clinica specializata;

Firma specializata in consultanta si furnizare de produse software pentru clienti din UK
WEB: www.blackdesign.ro