PROGRAMATOR .NET

Scop Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

- customizeaza si largeste functionalitatile aplicatiei Microsoft CRM conform specificatiilor primite
- participa la implementarea produsului la client
- ofera asistenta utilizatorilor pentru folosirea proiectelor software dezvoltate

CERINTE

- Studii superioare, preferabil profil Automatica, Cibernetica, Informatica
- .NET - experienta min 1 an
- XSLT, XML, JavaScript - experienta min 1 an
- Baze de date : SQL Server, experienta min 1 an
- Limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- excelente oportunitati de dezvoltare personala si profesionala in cadrul unei echipe de profesionisti.

Compania noastra este unul dintre cele mai puternice grupuri de afaceri high-tech din Romania. SCOP Computers inregistreaza astazi peste 10 ani de success in piata concurentiala a serviciilor din Romania in: Distributie IT, Sisteme de Procesare a Documentelor si Solutii IT&C.