Programator junior php+mysql

SETRIO SOFT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va face parte din echipa de programatori Setrio SOFT, care :
- dezvolta aplicatii software interne (INTRANET)
- intretine si se ocupa de design-ul, programarea si testarea modificarilor la nivel de interfata sau functionalitate in aplicatiile existente;
- scrie cod php si utilizeaza baze de date mysql

CERINTE

Obligatorii :
- Liceu absolvit;
- Bune cunostinte operare PC, Microsoft Windows, Office;
- Abilitati reale de comunicare, gandire analitica;
- Capacitate de organizare si incadrare in termene, seriozitate, integrare si lucru in echipa;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
- Perseverent, responsabil, rapiditate in gandire;
- Cunostinte minime de lucru cu baze de date relationale;
- Cunoastere minimala a mediului de dezvoltare php ;
- Cunostinte medii de limba engleza.

Avantaje :
- Studii superioare finalizate, profil tehnic de specialitate;
- Experienta intr-o pozitie similara, lucru intr-o echipa;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a ocupa un post de programator junior;
- Program de lucru flexibil;
- Pachet salarial motivant, bonusuri in functie de rezultate, prime de sarbatori;
- Telefon mobil;
- Bonuri de masa;
- Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar, dinamic;
- Training-uri, certificari;
- O cultura organizationala puternica.

DESCRIEREA FIRMEI

Proiectare si dezvoltare de solutii software personalizate