PROGRAMATOR JUNIOR

H Grup IT Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza programele pentru calculator, conform unor specificatii predefinite,
- Se asigura ca documentatia si testele respecta specificatiile;
- Participa la analiza functionala si organica a proiectelor.

- Se ofera formare Mainframe (Cobol, DB2, CICS)
- Se lucreaza pe proiecte pentru clienti francezi, banci si societati de asigurari.

CERINTE

-Student in an terminal sau tanar absolvent de studii superioare cu profil tehnic;
- Gandire logica;
- Dorinta de afirmare intr-un mediu competitiv;
- Bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa, entuziasm;
- Aptitudini de lucru in echipa.
- Cunoasterea limbii franceze

BENEFICII OFERITE

- formare remunerata
- cursuri de limba franceza

Groupe HN este o societate franceza infiintata in 1983 care s-a implementat in Romania in 2006 sub denumirea de H Grup IT Expert. Activand in domeniul Ingineriei de Servicii Informatice, societatea isi acompaniaza cu succes clientii din Franta si din Romania in toate etapele ciclului de viata al aplicatiilor tehnice si functionale (de la realizare pana la pilotaj/ administrare). Cu o cifra de afaceri de 30 mil. Euro, societatea are peste 400 de colaboratori si un departament de formare profesionala integrat.

Valorile care ne ghideaza sunt :
-Rigoare
- Putere de munca
- Motivatie
- Capacitate relationala si redactionala

Cheia succesului H Grup IT Expert o reprezinta centrul de formare al Groupe HN, creat in 1989. Groupe HN a dezvoltat o structura completa dedicata formarii la sediul H Grup IT Expert, in Bucuresti.

Pentru detalii suplimentare vizitati site-ul nostrum www.hgrup.com