Programator - junior

INTEGRISOFT SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare software (ASP.NET, SQL Server, alte tehnologii).
Analizeaza sarcinile primite, decide impreuna cu managerul de proiect asupra modului si tehnicilor de implementare, lucreaza si colaboreaza cu colegii din departamentul tehnic in vederea indeplinirii acestora.

CERINTE

Notiuni de baza de programare.
Buna capacitate de asimilare si formare profesionala.
Persoana dinamica, creativa, cu abilitati de comunicare si de lucru in echipa, atitudine pozitiva.
Studiile de profil constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri in functie de performanta.
Sustinere in formarea si dezvoltarea profesionala.

Creatã in 1999, INTEGRISOFT este specializatã in consultanta si dezvoltare-implementare de solutii software.
Lider pe segmentul administratie publice (prin produsul AvanTax), INTEGRISOFT, prin serviciile si produsele sale (AvanCont, AvanRegis s.a), atrage companii romanesti si straine, carora le ofera linii de produse moderne, bazate pe tehnologie web de generatie noua (platforma NET/SQL Server).
Principala valoare pe care o aduce in activitatea clientilor sai sunt ideile cele mai bune “cele care fac diferenta”! INTEGRISOFT este dinamizata de implicare, etica, excelenta, loialitate
“Planul nostru ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare si formare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut.”

www.integrisoft.ro