Programator Junior

BITERA SOFTWARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrare sistem ERP dezvoltat in house, administrare baze de date MS SQL, Ms Access, programare Visual Studio Net (VB, C++, JavaScript), Visual Basic 6.

CERINTE

Absolvent al unei facultati de profil: Automatică şi informatică industrială, Matematică, Matematică informatică, Informatică, Informatică economică, Informatică aplicată;
Cunostinte de Visual Studio Net, Visual Basic 6, MS SQL, MS Access, Html, Asp, IIS, Component Services;
Capacitate de invatare si implementare rapida de noi tehnologii;
Abilitate in rezolvarea rapida a problemelor, reactie adecvata la situatii urgente si factori de stres;
Atitudine pozitiva si orientata client;

BENEFICII OFERITE

Contract pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba),
Salariu atractiv, conform experientei si calificarilor,
Oportunitati de dezvoltare profesionala,

Dezvoltare/Implementare/ administrare solutii ERP, portarea acestora pe alte platforme,