Programator java-Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie specializata in dezvoltarea, implementarea si intretinerea solutiilor software si a sistemelor IT, cauta sa integreze in echipa sa un JAVA DEVELOPER.
Noul coleg va avea urmatoarele responsabilitati:
- dezvoltarea de aplicatii Java conform specificatiilor primite;
- testarea codului pentru a corespunde cu criteriile de acceptare;
- completarea documentatiei interne conform metodologiei;
- depanarea si documentatia aplicatiilor dezvoltate.

CERINTE

Pentru a lucra alaturi de aceasta echipa, trebuie sa corespunzi urmatoarelor criterii:
- absolvent al unei facultati de profil ( informatica, calculatoare);
- cel putin 1 an experienta in tehnologii Java:SWT,Swing, JDBC,Eclipse, Servlet,XML.
- cunostinte limba engleza nivel avansat;
- abilitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru competitiv, interactiune cu profesionisti din intreaga lume, traininguri extensive si posibilitatea de a construi o cariera.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.