PROGRAMATOR JAVA - PACHET BENEFICII CONSISTENT

SENIOR TECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru unul din clientii nostri, o companie specializata in distributia echipamentelor de comunicatie:
PROGRAMATOR JAVA.

- Participare activa in dezvoltarea si optimizarea unui software de tip ERP;
- Scriere si modificare module de cod Java, dupa specificatii;
- Analiza si design software;
- Autonomie in gasirea si implementarea de solutii software.

CERINTE

- Isi doreste o cariera sigura si de durata, este comunicativ si are spirit de echipa, este capabil sa-si indeplineasca task-urile la timp.
- Cunoaste limba engleza, nivel mediu.
- Este absolvent al Universitatii de Politehnica, (Facultatea de Automatica si Calculatoare/ Electronica si Telecomunicatii) sau ASE (Cibernetica) / alta facultate de profil
- Are experienta de programare de 1 an

Poseda cunostinte solide de:
- limbaj de programare JavaScript, JBoss, AOP, Hibernate;
- principii ale programarii orientate pe obiecte
baze de date (preferabil Postgre SQL)
- Limba engleza ¿ nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Asigurare medicala;
- Bonuri de masa sau 15 RON zilnic pentru pranz;
- Salariul trecut in intregime pe cartea de munca;
Prime:
- de Paste (50% din salariu),
- de Craciun (100% din salariu);
- de fidelitate (pana la 60% salariu pentru angajatii cu vechime de peste doi ani in cadrul firmei),
- Crestere salariala anuala de pana la 35%;
- Locatie sediu ¿ aproape de statia de metrou

Senior Tech este o companie de recrutare si executive search specializata pe domeniul IT.
Avantajul echipei noastre este imbinarea dintre background-ul tehnic si experienta in activitatea de recrutare. Acesta rezulta in capacitatea de a intelege specificul cerintelor pe care companiile le au, si ca urmare, prezentarea unor candidati care respecta criteriile tehnice.
La randul lor, candidatii pot prezenta in detaliu realizarile lor tehnice, pentru ca acestea vor fi intelese si receptionate cu acuratete.
La cerere, raspundem si cerintelor speciale ale companiilor pentru acoperirea unor nevoi de recrutare din alte domenii, ca de exemplu: inginerie, farmaceutic, resurse umane, vanzari.
Baza noastra de date cumuleaza un numar mare de specialisti si si-a conturat amplitudinea atat datorita muncii de cautare directa desfasurata de fiecare membru al echipei, precum si datorita mentinerii si inoirii permanente a contactelor noastre.