Programator Java / C++ / PHP

Activ RH Recrutare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Compania franceza Streamwide ofera solutii VoIP integrate pentru clienti din strainate (Vodafone, Orange¿), utilizand o platforma IVR proprie. Avand deja o experienta de 3 ani in Romania, se afla in permanenta dezvoltare, oferind noi oportunitati echipei sale. Atat echipa cat si cifra de afaceri se dubleaza in fiecare an.
- Integrarea intr-o echipa international de programatori Java / C++ / PHP in scopul dezvoltarii de aplicatii vocale PHP, crearii de web site-uri PHP si alte proiecte conform cerintelor prevazute in caietul de sarcini in ceea ce priveste calitatea si cantitatea muncii, respectand in acelasi timp termenele.

CERINTE

Cunostinte perfecte:
- Linux
- Java / C++ / C / PHP 5
- SOAP, XML-RPC, JSON
- MySQL, Oracle sau SQL Server
- Limba engleza este obligatorie.
- Studii de specialitate (informatica) terminate de curand sau in curs.
- Experienta unul sau doi ani de preferat in domeniul programarii.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte motivant
- Tichete de masa
- Bonusuri pe proiect
- Traininguri pentru formare profesionala in Franta
- Program flexibil (8h/zi, cu posibilitatea rezolvarii problemelor personale)
- Posibilitatea de ascensiune profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca