Programator Java (aplicatii web)

BrainSpotting S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza, proiectare si dezvoltare de aplicatii Java, N-Tier, web-based;
- Realizarea de noi functionalitati conform specificatiilor;
- Realizarea de noi interfete pentru diverse platforme si sisteme de operare;
- Optimizarea algoritmilor aplicatiilor;
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de dezvoltare al produsului.

CERINTE

- Studii superioare (de preferat in IT);
- Experienta de minim 2-3 ani in programare Java (J2EE, JDK, JSP, Servlets, EJB);
- Experienta cu baze de date (Oracle, SQL Server, MySQL);
- Cunoasterea limbii franceze este un avantaj;
- Flexibilitate, dorinta de invatare.

BENEFICII OFERITE

- Mediu dinamic si stimulativ;
- Pachet salarial atractiv, tichete de restaurant, asigurare medicala privata;
- Training-uri, certificari, perspective reale de promovare;
- Deplasari in strainatate

Clientul nostru este o companie multinationala de succes, una dintre cele mai importante companii mondiale in domeniul integrarii de aplicatii (EAI).