Programator Java

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de aplicatii Java, n-tier, web-based

CERINTE

- absolvent sau an terminal al unuia din profilele : Automatica si Calculatoare, Electonica, Informatica, Cibernetica
- JAVA Standard , J2EE
- cunostinte JavaScript
- cunosterea tehnologiei AJAX reprezinta un mare plus
- experienta de lucru cu Websphere avantaj
- cunostinte baze de date (cel putin unul din : Oracle, SQL Server, MySQL, PostgreSQL)
- experienta min 1 an intr-o pozitie similara celei solicitate
- abilitati de comunicare, lucru in echipa si cu clientii , spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, un sistem atractiv de bonusuri in functie de realizari.
- Mediu de lucru tanar
- Proiecte interesante in domenii diverse folosind cele mai noi tehnologii

Dynamic HR ofera solutii profesioniste in procesul de recrutare si selectie de personal. Ne dedicam sa oferim servicii de calitate care depasesc asteptarile angajatorilor, cat si ale candidatilor.
De asemenea, ajutam managerii si grupurile de munca oferindu-le servicii de:
Diagnoza Organizationala
Program de Evaluare a Performantelor Angajatilor
Team Building