Programator JAVA

Viveo Technolgy Toptech

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile principale sunt :
- dezvoltare programe;
- implementare soft, consultanta, suport tehnic;

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- J2EE (Java/ JDK, JSP, Servlets, EJB);
- SQL procedural - nivel mediu;
- experienta relevanta in OO programming;
- franceza (min. nivel mediu);
- soft skills (comunciare cu clientul, comunicare cu oamenii din echipa).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- lucrul in cadrul unei echipe puternice;
- perspective de promovare;
- proiecte motivante pentru clienti de marca din Franta.

Mediu placut, oameni de la care te poti inspira, profesionalism, stabilitate, proiecte interesante, interactiune cu mediul international.
Grupul Viveo este unul din cei mai puternici producatori de software bancar din Europa. Cei 25 de ani de experienta in domeniu, cei peste 750 de clienti in mai mult de 35 de tari si cei 600 de angajati la nivel mondial ne recomanda ca un angajator de top.
www.toptech-software.com
www.viveo.fr