PROGRAMATOR JAVA

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam PROGRAMATOR JAVA pentru clientul nostru - companie multinationala lider in domeniul consultantei si outsourcing.

Responsabilitati principale:
- Dezvoltarea si intretinerea modulelor aplicatiilor;
- Participarea la executia si documentarea testelor necesare pentru verificarea aplicatiilor;
- Participarea la programe de perfectionare a cunostintelor de programare.

CERINTE

- Cunostinte de programare Java
- Cunostinte de programare SQL - reprezinta avantaj
- Cunostinte JavaScript, HTML, XML - reprezinta avantaj
- Limba engleza si limba franceza fluent
- Spirit de echipa
- Disponibilitate pentru deplasari in strainatate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, cu posibilitati de crestere;
- Programe specializate de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru la standarde internationale;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei si de avansare.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.