Programator HTML, Web designer

Softure

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune colaborarea stransa cu echipele de design si de dezvoltare in vederea realizarii tuturor elementelor de HTML, DHTML si CSS necesare implementarii aplicatiilor online realizate de Softure.

CERINTE

- Programare HTML avansat
- CSS avansat
- Atentie catre detalii
- Creativitate
- Photoshop avansat
- Illustraitor, Corel
- Macromedia Flash ¿ mediu
- Fire deschisa si comunicativa

Constituie un avantaj:
- Minim 1 an experienta (proiecte proprii sau colaborari)
- VB Script, PHP, XSL, ActionScript

BENEFICII OFERITE

- Salariu incepe de la minim 350 USD/luna.
- Student sau absolvent
- Posibilitatea de a construi o cariera de succes intr-o companie solida
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
- Program de cursuri si activitati de crestere a competentei profesionale

Softure este o companie care ofera o motivatie pe masura pentru cei mai buni.

Softure produce aplicatii software aflate la baza diverselor servicii pentru publicul larg ale operatoritorilor romani de telecom, ISP etc. Tehnologia dezvoltata de Softure ruleaza aplicatii precum myDomain, myX Desktop si majoritatea retelelor de publicitate online din Romania.
Proiectele noastre inovatoare, bazate pe Internet, iti ofera posibilitatea sa aplici competentele tale actuale si sa folosesti tehnologii de ultima ora. Cautam acele persoane capabile sa se integreze intr-un colectiv bine organizat si sa ne ajute sa continuam seria de rezultate foarte bune de pana acum.