PROGRAMATOR EXPERIMENTAT Java/J2EE

H Grup IT Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului

- Postul vizat presupune dezvoltare de software pentru o companie franceza
- Realizarea programelor pentru calculator, conform unor specificatii predefinite,
- Participarea la construirea arhitecturii aplicatiei prin identificarea si punerea in aplicare a celor mai bune solutii tehnice,
- Participarea la analiza tehnica si la realizarea caietelor de sarcini,
- Se asigura ca documentatia si testele respecta specificatiile .

Cerinte

CERINTE

Cerinte

- Minim 3 ani experienta in programare JAVA/J2EE;
- Prezinta un avantaj cunostintele de: Struts2, Spring, xml, Weblogic 10, ExtJS
- Cunoasterea limbii franceze scris si vorbit- obligatoriu;
- Bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa;
- Abilitati de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv + bonusuri

Groupe HN este o societate franceza infiintata in 1983 care s-a implementat in Romania in 2006 sub denumirea de H Grup IT Expert. Activand in domeniul Ingineriei de Servicii Informatice, societatea isi acompaniaza cu succes clientii din Franta si din Romania in toate etapele ciclului de viata al aplicatiilor tehnice si functionale (de la realizare pana la pilotaj/ administrare). Cu o cifra de afaceri de 30 mil. Euro, societatea are peste 400 de colaboratori si un departament de formare profesionala integrat.

Valorile care ne ghideaza sunt :
-Rigoare
- Putere de munca
- Motivatie
- Capacitate relationala si redactionala

Cheia succesului H Grup IT Expert o reprezinta centrul de formare al Groupe HN, creat in 1989. Groupe HN a dezvoltat o structura completa dedicata formarii la sediul H Grup IT Expert, in Bucuresti.

Pentru detalii suplimentare vizitati site-ul nostrum www.hgrup.com