PROGRAMATOR EXPERIMENTAT Java/ J2EE

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul vizat presupune dezvoltare de software pentru unul dintre clientii francezi ai H Grup IT Expert;
- Realizarea programelor pentru calculator, conform unor specificatii predefinite;
- Participarea la construirea arhitecturii aplicatiei prin identificarea si punerea in aplicare a celor mai bune solutii tehnice;
- Participarea la analiza tehnica si la realizarea caietelor de sarcini;
- Se asigura ca documentatia si testele respecta specificatiile.

CERINTE

Minim 3 ani experienta in programare JAVA/J2EE;
- Prezinta un avantaj cunostintele de: J2EE, Struts2, jsp, javascript, Spring, xml, xslt, Weblogic, ExtJS, Maven, Oracle, UML, PowerAMC;
- Cunoasterea limbii franceze scris si vorbit - obligatoriu;
- Bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa;
- Abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv + bonusuri;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.