Programator ERP Microsoft Dynamics NAV

Elian Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programare software sistem ERP Microsoft Dynamics NAV.
Certificari Microsoft specifice domeniului.
Analiza tehnica a cerintelor clientilor.
Debug sievaluare performante sistem.
Defineste solutiile tehnice de implementare.
Livreaza solutii de calitate.
Responsabil pentru termenele limita asumate in proiecte pe partea de programare/dezvoltare.
Contribuie la efortul echipei de livrare proiecte in termene asumate.
Urmareste procedurile standard de lucru in cadrul companiei.
Testeaza aplicatiile software.
Instaleaza aplicatiile software.
Redacteaza specificatii tehnice.
Lucreaza cu echipele de dezvoltare, consultanta si management de proiect

CERINTE

Absolvent al unei facultati cu profil informatic
Bune cunostiinte tehnice si abilitati in domeniu
Experienta in domeniu este un plus
Cunostinte baze de date SQL Server
Orientare catre calitate si atentie la detalii
Bune cunostinte orientate obiect design & programare
Foarte Organizat
Nivel mediu scriere si vorbire limba engleza

BENEFICII OFERITE

Training-uri si certificari Microsoft
Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe tinere si profesioniste
Suport pentru certificari profesionale
Salariu atractiv
Abonament medical privat
Mediu de lucru dinamic si placut
Team buildings si team parties
Sarcini si proiecte provocatoare si inovatoare

Elian Solutions este implementator al sistemului ERP Microsoft Dynamics NAV. Dynamics NAV este un ERP de ultima generatie, dezvoltat de catre Microsoft si implementat in intreaga lume.