Programator Dot Net junior : DC Invest

DC Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creata in 1986, ETO (www.eto.fr) se numara printre expertii in CRM, oferind consultanta si servicii in domenile :
- marketing client ¿ consultanta si creare in domeniul marketingului multi-canal
- data marketing ¿ analiza si dezvoltare de solutii pentru marketing relational
- servicii marketing ¿ gestioneaza logistica si productia de mesaje personalizate prin departamenlele sale

CERINTE

- cunostinte de VB.NET, ASP.NET
- cunostinte de SQL

- experienta de lucru in Microsoft Visual Studio 2003 si SQL Server

Experienta de programare in aplicatii Web.
Cunostinte medii de franceza sau engleza.

Persoana autonoma si motivata, dornica sa isi dezvolte o cariera intr.-un domeniu performant alaturi de o echipa tanara.

BENEFICII OFERITE

Salarizare in functie de experienta si realizari.

DCI Software Park este structura IT administrativa special creata pentru companiile straine de top care dezvolta echipe si proiecte de lunga durata in Romania.

Alaturandu-va DCI Software Park veti lucra in companii de top avand la dispozitie tehnologii de ultima ora.

Veti beneficia de training (local sau la sediul central din stainatate al companiei). Angajatii DCI Software Park beneficiaza de pachete salariale excelente, formari profesionale regulate si perspective de dezvoltare in cariera.