PROGRAMATOR C# + MSSQL

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare software de tip ERP in domeniul energiei electrice, corectare de bug-uri

CERINTE

Persoana orientata spre rezolvarea de probleme si identificarea de solutii, cautand varianta cea mai eficienta.
Minim 2 ani experienta in programare C# (minim .NET 3.5)
Foarte bun cunoscator al sistemului de gestiune al bazelor de date MSSQL (2005, 2008, 2012);
Experienta in dezvoltarea Windows Forms;
Permis conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Grila salariala: 1500 Euro – 2000 Euro Net
Laptop, Telefon

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!