Programator C# , MSSQL

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare software de tip ERP in domeniul energiei electrice si gaze naturale, corectare de bug-uri, dezvoltare rapoarte.

CERINTE

Persoana orientata spre rezolvarea de probleme si identificarea de solutii, cautand varianta cea mai eficienta;
Engleza avansat ;
Bun cunoscator al sistemului de gestiune al bazelor de date MSSQL (2005, 2008, 2012);
Experienta in dezvoltarea Windows Forms;
Bun cunoscator C #;
Minim 2 ani experienta in programare C# (minim .NET 3.5);
Deschis si orientat catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Program de lucru: 9-17, dar nu e obligatoriu, se poate lucra si de acasa, daca sarcinile de lucru se realizeaza la timp;
Laptop, Telefon.
Lucru atat individual, cat si in echipa.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!