Programator C++ - Divizia R&D

SOFTWIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la dezvoltarea de produse noi

- se implica pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software

CERINTE

- cunostinte bune in limbajul C++

- cunostinte bune MFC

- cunostinte solide privind concepte object oriented programming

Constituie avantaj:

- cunostinte medii de UML

- cunostinte SQL Server

- cunostinte .NET

- studii superioare de informatica, automatica, electronica sau similare

- bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa

- limba engleza

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv (functie de nivelul de competenta si performanta) si posibilitati de dezvoltare intr-o companie puternica

- dezvoltarea carierei si training specific;

- teambuilding-uri inter si intradepartamentale

- posibilitatea afirmarii intr-o echipa de profesionisti

SOFTWIN este o companie româneasca cu capital privat orientata catre furnizarea de solutii si servicii software. Departamente: Dezvoltare Software, eCRM, Structurare de Continut, AntiVirus si Securitate date.