Programator C# - Bucuresti

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza de business pentru identificarea soluțiilor adecvate de software
- Definirea si construirea arhitecturii sistemelor software
- Respectarea termenelor de predare a proiectelor
- Realizarea documentatiei sistemelor software
- Dezvolta, modifica si testeaza solutiile software in conformitate cu specificatiile de realizare
- Suport pentru aplicatiile existente, dezvoltare module noi in cadrul produselor date in folosinta la client, intretine aplicatiile software existente
- Colaborare buna cu colegii din echipa

CERINTE

- absolvent al facultatilor Matematica-Informatica, Automatica-Calculatoare, Electronica sau Cibernetica-Informatica Economica;
- minim 5 ani experienta in programarea orientată obiect
- foarte bun cunoscător al limbajului de programare C#
- foarte bun conoscător al sistemului de gestiune al bazelor de date MSSQL
- experienta in dezvoltarea Serviciilor Web si Windows
- capabil sa analizeze si sa urmareasca indeplinirea specificatiilor functionale si tehnice
- orientat spre crearea unui produs software de calitate
- sa poata lucra atat singur cat si in echipa
- bun cunoscător al limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonuri de masa;
Proiecte pe termen mediu si lung pentru firme de retail;
Asigurare medicala privata, laptop, telefon, bonusuri de proiect;
Acces la traininguri, conferinte, prezentari, lansari ale proiectelor catre beneficiari

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!