Programator C#

Team Fisrt Software & Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Dezvoltare solutii informatice

CERINTE

Cerinte:
• Studii superioare de preferinta profil Automatica si Calculatoare, Cibernetica, Informatic;
• Cunostinte C#, ASP.NET,
• Cunostinte de SQL, PL/SQL
• Spirit de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa, decontare transport, lap-top, telefon

Compania Team First Software, este prezenta pe piata IT din Romania din anul 2006.
Succesul pe care compania l-a avut in piata, se datoreaza relatiilor foarte apropiate cu clientii nostri carora le-am oferit solutii foarte usor configurabile, adaptabile cerintelor si faptului ca am stiut intodeauna, ca solutia creata este cea mai potrivita pentru client.

Solutiile companiei acopera domeniul financiar-contabilitate, gestiune, solutie de tip ERP; salarizare si management de personal, retail.
De asemenea compania dezvolta solutii software customizate.