Programator C#

Prod Tel Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta aplicatii desktop in Visual C#
- aduce modificari la aplicatiile existente

CERINTE

- cunostinte de programare OOP
- cunostinte de programare Visual C#
- cunostinte de programare Java
- cunostinte de lucru cu baze de date MS SQL, MySQL (conectare si sintaxa)
- experienta cu mediile de lucru Microsoft Visual, Eclipse, NetBeans
- cunoasterea si altor limbaje de programare reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

Oferta se va negocia in urma interviului.

Compania actioneaza din 1992 in domeniul comunicatiilor iar din 2004 si-a extins activitatea in domeniul informatic. Printre activitatile curente se numara dezvoltarea de software orientat catre client, implementarea si dezvoltarea de aplicatii si infrastructura de retele de date si instalarea de echipamente server si dezvoltarea de aplicatii pentru acestea.
Desfacerea produselor si serviciilor companiei noastre este facuta in mare parte in Romania.