Programator baze de date SQL / Omnis

UniMate Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un programator care sa fie parte din echipa noastra si sa fie doritor sa invete un limbaj de programare mai putin folosit in Romania. Este vorba de platforma de dezvoltare Omnis Studio - dezvoltare rapida de baze de date sub Windows, Linux si Mac OS

CERINTE

- cunostinte de programare: SQL (MS SQL, PostgreSQL)
- constituie avantaj cunostinte de: HTML5, CSS, AJAX, JavaScript
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- gindire analitica si orientata spre rezolvare problemelor
- comunicare clara si coerenta cu membrii echipei
- posibilitatea de deplasare in strainatate

BENEFICII OFERITE

In functie de rezultate.

UniMate Software se ocupa cu dezvoltarea de solutii de baze de date atat pentru sectorul de stat, cat si pentru cel privat. Dezvoltam aplicatii complexe, iar solutiile noastre sunt folosite in companii din Danemarca, Marea Britanie, Insulele Feroe, Olanda si Romania, in diverse domenii de activitate: farmacie, pontaj, ingrijire de copii, porturi, administratie publica, relatii cu clientii. Suntem o echipa unita, pasionata de ceea ce face si interesata de proiecte provocatoare.