Programator-ASP.NET-Divizia-IT

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Design Si programare de aplicatii multi-tier pe platforma.NET;
- Design Si programare pentru baza de date;
- Gasirea de solutii pragmatice la probleme tehnice dificile generate de platform folosita:
- Asigurarea unui nivel minim de calitate a coduli scris prin respectarea unor bune practici;
-Participarea reciproca in activitati de "code review" cu ceilalti membri ai echipei.

CERINTE

- Diploma de absolvire a unei facultati cu profil tehnic,specialinat in calculatoare;
- Minim 2 ani de experienta in C# Si NET Framework:
- Experienta de lucru cu NET Framework 2.0/3.5/4.0
(WCF WebServices, SQL CLR, Cystal Reports. ADO.NET)
- Cunostinte solide de OOP
- Minim 2 ani - baze de date. de preferat Microsoft SOL Server:programare, functionalitati, monitorizare Si mentenanta, diagnosticarea problemelor de performanta:
- Experienta de lucru cu Windows Forms si/sau Web Forms:
- Experienta in dezvltarea de aplicatii multi-tier cu interfata web. desktop sau mobile;
- Experi enta de lucrucu WCF. WPF. M VC, ASP.NET este un plus
- Capacitate de a lucra in echipa
- Orientare catre obtinerea de rezultate
- Capacitate de a lucru la mai multe taskuri Si abilitati de time management pentru realizarea dealine-uror:
- Pasionat de rezolvarea problemelor tehnice dificile:
- Preocupat de calitalea rezultatelor obtinute

BENEFICII OFERITE

Conturarea unui brand personal
- pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta
Sansa de a te face remarcat -pentru ca a noi initiativa Si implicarea sunt valorizate.
Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta Si apreciata coresponzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!