Programator ASP .NET MVC

Compu Cons srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltarea de aplicatii;
-Testarea aplicatiilor dezvoltate;
-Redactarea documentatiei tehnice de realizare a aplicatiilor.

CERINTE

Buna cunoastere a C# .Net in Visual Studio 2010; ASP.NET 4.0, MVC3, MVC4, AJAX, JQuery, Entity Framework, LINQ .
Cunoastinte de baze de date relationale, SQL Server 2008.
Limba Engleza fluent.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma COMPU-CONS S.R.L. a luat fiinta
în luna octombrie a anului 1991.
Obiectul de activitate al firmei noastre îl constituie:
· elaborarea si comercializarea de produse software;
· proiectare, elaborare, exploatare sisteme informatice;
· consultanţă in domeniul informaticii;
· instruire în domeniul informaticii.

Angajaţii firmei sunt persoane cu studii de
specialitate în domeniul informaticii şi
managementului - ingineri automatişti cu
specialitatea software, matematicieni informa-
ticieni, economişti specializaţi în management,
cu o bogată experienţa în analiza, realizarea
şi implementarea sistemelor informatice