Programator ASP .NET

SOLVE PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare aplicatii utilizand platforma .NET/C#, utilizand tehnologiile WCF, ASP .NET, MVC 4;
- Participare la implementare, testare si mentenanta aplicatii software.

CERINTE

- Absolvent studii superioare profil IT;
- 3+ experienta aplicatii WEB complexe (ASP .NET);
- .Net Platform, C#, OOP;
- ASP .Net, MVC 4, CSS/CSS3;
- WCF, RESTful web services;
- AJAX, JavaScript (jQuery), Knockout;
- Abilitatea de a invata repede, atentie la detalii si viziune de ansamblu asupra modulelor dezvoltate si conexiunilor dintre acestea.

Constituie avantaj:
- MS SQL Server, ADO .Net, ORM;
- Windows Identity Foundation, STS authentication, SAML standards;
- Experienta in lucrul in echipa;
- Experienta in lucrul cu Visual Studio Team System.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare de personal.
Directii de specializare: personal educational si personal retail non-food.