Programator ASP / ASP .NET

TEAMLOG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare/testare aplicatie WEB de tip CRM

CERINTE

- cunostinte ASP, HTML, JavaScript, VBScript
- cunostinte .NET (constituie un avantaj)
- cunostinte Visual Source Safe
- cunostinte SQL Server, Oracle
- cunostinte de franceza (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru placut

Filiala a grupului francez TEAMLOG, TEAMLOG Romania (www.teamlog.ro) este o societate specializata in servicii informatice utilizind tehnologiile J2EE si DOT.NET si creatoarea unui produs de virtualizare utilizat in mod ASP (Application Service Provider). Competentele existente ne permit de asemenea sa atingem si alte domenii ca informatica industriala sau informatica de gestiune (mentenanta a diverse aplicatii de tip ERP).

Grupul TEAMLOG (www.teamlog.com) este un SSII creat in 1991 cu filiale in Spania, Portugalia, Elvetia, Canada si Romania avind peste 1800 de angajati.