PROGRAMATOR Advanced PHP

SKYTHIA DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Candidatul ideal va fi un bun coechipier, isi va asuma responsabilitatea asupra proiectelor coordonate si va livra munca de calitate la dead line-urile stabilite.
Creativitatea, initiativa si simtul umorului vor fi apreciate.
Se cer:
Experienta in dezvoltare de aplicatii web care utilizeaza baze de date de dimensiuni mici si mijlocii;
Nivel avansat in PHP, XHTML/CSS, _JavaScript;
Nivel mediu in utilizarea XML, in special folosind PHP sau Macromedia Flash;
Experienta in lucrul cu baze de date MySQL sau PostgreSQL;
Experienta in dezvoltarea de aplicatii cu un grad inalt de interactivitate;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, program de lucru flexibil, posibilitati de crestere profesionala o data cu agentia.
Bonusuri in functie de rezultate si reevaluare profesionala semestriala.

Skythia Design ofera partenerilor sai servicii complexe de web design, aplicatii online, solutii software dedicate dupa cum si servicii de promovare online si consultanta.