Programator

Romanian Soft Company Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare aplicatii in C# folosind Visual Studio, familiar cu ASP.NET

CERINTE

1.Cunostinte ASP.NET (C#,WebForms, Windows Forms, XML Web Services);
2.Cunostinte foarte bune in mediul de programare Visual Studio (Visual Basic, Visual C++ sau Asp.Net & C#);
3.Cunostinte Baze de date, SQL, MySQL, XML, HTML si Java Script, Sql Server (T-Sql)
4.Spirit de echipa, capacitatea de a asimila rapid noi cunostinte;
5.Atentie la detalii;
6.Lucrul sub presiunea termenelor;
7.Absolvent al unei facultati de profil (Informatica/Cibernetica/Automatica si Calculatoare).

BENEFICII OFERITE

1.Recunoasterea valorii personale si o reala oportunitate de cariera;
2.Salariu motivant;
3.Mediu de lucru placut;
4.Lucrul intr-o echipa tanara si de valoare.

RSC este unul din cei mai importanti furnizori de solutii IT personalizate pentru domeniul de sanatate romanesc.
RSC si-a diversificat continuu activitatea, pe langa dezvoltarea si implementarea de solutii informatice destinate sectorului de sanatate, compania oferind solutii integrate si servicii profesionale specializate, in conformitate cu cerintele clientilor.
RSC promoveaza si recunoaste valoarea angajatului in cadrul organizatiei. Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa experimentata, sa lucrezi alaturi de specialisti, sa cunosti solutii moderne, esti invitat sa aplici la acest anunt si vei fi tratat cu toata atentia.