PROGRAMATOR

INDACO SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si integrarea de aplicatii în arhitectur¿ Web cu baze de date;
- Instalarea, testarea, configurarea si administrarea aplicatiilor Web dezvoltate;

CERINTE

- Limbaje de programare cunoscute: ASP.NET (C# sau VB.NET);
- Baze de date cunoscute: Microsoft SQL Server;

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- certific¿ri Microsoft/Oracle;
- cunostinte despre Microsoft Reporting Services, Web Services, Java, Oracle;
- studii superioare de specialitate sau in curs de finalizare;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta dvs.;
- bonuri de masa;
- bonusuri pe proiecte si bonusuri ocazionale (sarbatori, remarcare in cadrul unui proiect, realizari exceptionale);
- cursuri de pregatire si certificare platite de companie;
- mediu de lucru stimulativ, birouri pozitionate central;
- oportunitati de dezvoltare si de promovare in cadrul unei echipe de profesionisti;
- program de lucru normal (luni-vineri) si flexibil;

Indaco Systems este una dintre principalele companii software romanesti care dezvolta sisteme informatice pentru managementul cazurilor, documentelor si documentare in domeniul juridic si legislativ din Romania.