Programator

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare aplicatii client-server bazate pe platforma Microsoft .NET folosind baze de date Microsoft SQL;
-Dezvoltare aplicatii Windows Forms;
-Dezvolta si intretine aplicatii baze de date;
-Optimizarea bazelor de date;
-Asigura securitatea aplicatiilor web;

CERINTE

- Experienta minim 3 ani;
- Cunostiinte solide in folosirea bazelor de date (SQL, T-SQL, MYSQL, Oracle etc);
- Cunostiiinte foarte bune de Reporting Services;
- Experienta in dezvoltare aplicatii windows forms - minim 1 an;
- Constituie avantaj experienta in folosirea PHP, Javascript, CMS-uri (Wordpress, Joomla, Drupal), Adobe Flash, Adobe Photoshop;
- Constituie avantaj absolvent al unei facultati cu profil informatic;
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu-avansat(scris,citit);
- Abilitati de comunicare si organizare;

BENEFICII OFERITE

Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata cu posibilitatea promovarii in cadrului companiei.Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu .

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993