Programator

soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvlotarea de aplicatii informatice de mari dimensiuni (sisteme de tip ERP) folosind tehnologiile Java si IBM. Programatorul va fi direct subordonat sefului de echipa si va avea urmatoarele atributii?:
-participarea activa la partea de analiza/proiectare a modulului asignat si redactarea specificatiilor functionale precum si a documentatiei functionale a proiectului
-dezvoltarea aplicatiei in conformitate cu standardele primite de la client si cu specificatiile aplicatiei
-code review pentru a fi in conformitate cu standardele impuse
-debug si mentenanta aplicatiei .

Cerinte:
nivel studii?: facultate terminata
limbaje de programare?: Java (avansat), SQL, JavaScript, C, avantaj C#?;
tehnologii?: EJB, Java Servlets, JSP, Struts, servere de aplicatie, baze de date (proiectare, normalizare etc), dezvoltare web (cunostinte de baza)?
analiza si proiectare OO?: UML, RUP
medii de dezvoltare?: de preferinta IBM (avantaj)
limbi straine?: franceza, engleza
nivel profesional?: minim 2 ani
adaptarea la program prelungit si la deadline-uri stranse

Oferta:
- pachet salarial atractiv, in functie de competentele personale
- persoana poate ocupa in timp postul de team leader
- training in strainatate daca este necesar

Contact:
- e-mail: angajari@priervj.com
- pagina web: www.priervj.com