PROGRAMATOR

INDACO SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza, proiectare, dezvoltare, aplicatii utilizand limbaj de programare Visual C++

CERINTE

Cerinte
- C++, Visual C++
- cunostinte despre sisteme n-Tier si Client/Server
- Baze de date (SQL Server)
- Cunosterea tehnologiilor OOP si OOD;
- Abilitati de comunicare
- Lucru în echipa
- Disciplinat, responsabil, riguros, ordonat
- Oracle.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- pachet salarial atractiv; - bonusuri pe proiecte; - mediu de lucru stimulativ, birouri pozitionate central; - oportunitati de dezvoltare si de promovare in cadrul unei echipe tinere de profesionisti; - program de lucru flexibil;

Indaco Systems este recunoscut pe piaţa din România ca find principalul furnizor de produse şi servicii software dedicate zonei de informare legislativă. Brandul de succes al companiei este linia de produse şi servicii de documentare legislativă - Indaco Lege, dar portofoliul de produse dedicate este mult mai amplu:software dedicat emiterii electronice a politelor de asigurare,software dedicat gestionarii dosarelor din justitie, software dedicat managementul activităţilor din birourile notariale, aplicaţii de facturare, soluţii pentru managementul parcurilor auto, software de registratură, etc.