Program de Internship (Junior Analyst)

SC MEDNET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Marketing Research este domeniul in care doresc sa dezvolt o cariera!
Evolutia mea profesionala depinde de alegerile mele!
Dezvoltarea mea profesionala depinde de cunostintele teoretice dobandite in timpul anilor de studiu si de oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti!
Noutatile din domeniul cercetării de piata sunt foarte importante pentru mine!
Echipa in care doresc sa lucrez trebuie sa fie tanara si dinamica!
Trainingurile sunt foarte importante pentru dezvoltarea mea personala si profesionala!

Daca te regasesti in randurile de mai sus,
TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!

Responsabilitati
- Design-ul chestionarului
- Culegerea datelor
- Curatarea bazei de date
- Design-ul si etichetarea bazelor de date
- Prelucrarea statistica a datelor folosind SPSS
- Realizarea graficelor si tabelelor
- Interpretarea rezultatelor

CERINTE

- Absolvent studii superioare sau student in an terminal (Cibernetica, Statistica, Marketing, Sociologie, Matematica);
- Capacitate de lucru cu cifrele si cu analize statistice;
- Abilitati de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix pe perioada Programului de Internship si posibilitatea de angajare pe perioada nedeterminata la finalul acestuia.

MEDNET Marketing Research Center este o companie privata romaneasca care reuneste specialisti cu o bogata experienta individuala (20 ani in domeniu). Firma MEDNET Marketing Research Center dispune de un sediu si o infrastructura la nivel european, echipa sa fiind una tanara, dinamica si profesionista. MEDNET Marketing Research Center este membra ESOMAR (The World Association for Research Professionals) si SORMA (Societatea Romana de Marketing si Cercetarea Opiniei Publice). Suntem o companie de succes si asteaptam in echipa noastra oameni de succes! Pentru detalii va rugam accesati www.romednet.com.